»
O firmie

O firmie

wąż do gazu - rozciągliwy wąż do wody - rozciągliwy System KES-TAK Kształtki mosiężne Zestaw montażowy do kotłów Węże do kuchenki gazowej Przyłącza solarne

Firma AS-gaz swojej ofercie posiada wiele elastycznych bezpiecznych przyłączy stalowych przeznaczonych m.in. do instalacji solarnych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych, przemysłowych, spożywczych i domowych.

Posiadamy bezpieczne węże do baterii stojących i innych urządzeń sanitarnych użytku domowego – termy, bojlery, podgrzewacze, pralki, zmywarki, grzejniki, ręcznikowe, spłuczki itp.

Dla zapewnienie pełnej oferty posiadamy również bezpieczne łączniki mosiężne o szerokiej i płaskiej powierzchni czołowej pod uszczelkę i również uszczelki o podwyższonych parametrach technicznych.

Firma As-gaz obecna jest na Polskim rynku już od wielu lat. Od samego początku proponujemy Państwu najlepsze produkty w najkorzystniejszych cenach.

Nasze produkty są naszą wizytówką , sprzedajemy towary które swoją jakością i trwałości wystawiają najlepszą opinie nam i naszym klientom.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom dopasowując rozwiązania do życia i chętnie wdrażając Państwa uwagi.

Każdego dnia z energią uczciwie pracujemy na zadowolenie i zaufanie naszych klientów.

Od dawna przyświeca nam wciąż ta sama idea.

 

"Uchwyćmy nie uchwytne i oszczędźmy sobie wiele trudu i cennego czasu,
korzystajmy z prostych rozwiązań bo one gwarantują trwałość
i zadowolenie z wykonanej pracy".€

as-gaz

 

Wszystkie oferowane przez firmę As-gaz wyroby spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa norm europejskich potwierdzone certyfikatami Jednostek Notyfikowanych Unii Europejskiej i są najlepszymi produktami dla instalatorów na rynku polskim.